Dlaczego My

Oferujemy kompleksowe wyposażenie prosektoriów, krematoriów, laboratoriów, gabinetów lekarskich, przychodni, placówek medycznych. Posiadamy również w ofercie produkty do domów pogrzebowych, firm pogrzebowych, kaplic, kościołów.

Katafaliki - katafalk pod trumnę, katafalk chłodniczy. Wózek do prosektorium - wózek do transportu ciał, do transportu tac i trumien, wózek do mycia ciał. Regał na trumny i tace. Stoły i stoliki - stół sekcyjny, stół do balsamacji, stolik chirurgiczny, stolik narzędziowy i stolik do instrumentowania. Szafy - szafa lekarska, szafa medyczna, szafka laboratoryjna, szafa kartotekowa, biurko lekarskie. Profesjonalne meble z blachy kwasoodpornej – stolik zabiegowy, szafka anestezjologiczna, stojak do płynów infuzyjnych, podest operacyjny. W ofercie także stojak na wieniec / kwiaty / klepsydry, stojak pogrzebowy, świeczniki wotywne.

Nasze meble charakteryzują się solidnością wykonania, łatwością i bezpieczeństwem użytkowania. Zastosowany materiał - stal nierdzewna - gwarantuje trwałość mebli oraz ułatwia utrzymanie higieny w gabinecie.